כדאי לדעת
 • האדריכל עומד בראש הפירמידה של פרויקט הבניה. על מנת להגיע לתוצאה אופטימלית עליו לשלב גורמים רבים ומגוונים. תפקידו לנצח על עבודת התכנון והביצוע.
  קרא עוד »
 • כאשר מדובר בנכס היקר ביותר שלכם, ההתלבטות קשה וחייבים לבחון ביסודיות את השיקולים בעד ונגד: שיפור תנאי המחייה, שמירת הקיים, חוסר בשטח, צרכים השתנו ועוד.
  קרא עוד »
 • שיפוץ דורש תכנון מדוקדק, לא פחות מאשר בניה חדשה. כמו בתכנון בית חדש יש לערוך פרוגרמה מפורטת המתבססת על בדיקה מעמיקה של הצרכים והרצונות של הלקוח, להציע תכנון עקרוני, לעבד את הפרטים ביחד עם הלקוח, לקבל את אישורו לתכנון הסופי ולהפיק סט של תכניות עבודה מפורטות.
  קרא עוד »
 • תכנון בית פרטי מחייב תרגום חלומותיו, טעמו האישי, צרכיו ורצונותיו של הלקוח לתכנית ברורה ומפורטת, הניתנת ליישום בתקציב ובזמן מוגדרים. תמר אשר-אבנון, אדריכלים, הינו משרד ייחודי המתמחה בתכנונם של בתים פרטיים באופן מקיף ופרטני. אנו דוגלים בתכנון המשקף את הרצונות והצרכים האינדיבידואליים של הלקוח, ובמתן חוויית תכנון ובניה חיובית.
  קרא עוד »
 • אדריכלות ירוקה היא גישה מערכתית כוללת לתכנון ובנייה, שמטרתה שימור הסביבה וחסכון באנרגיה, מים וחומרי גלם. בשנים האחרונות, עם התחזקות המודעות בציבור הפך הביטוי, לעיתים קרובות, לסיסמא שיווקית המתהדרת בגישה חדשה לכאורה לטכנולוגיות ושיטות שהיו מוכרות וידועות מזה שנים רבות. במשרדנו רעיון זה היה מאז ומעולם עקרון מנחה בתכנון ובבחירת חומרי הבניה ללא צורך בסיסמאות ריקות מתוכן.
  קרא עוד »
 • אדריכלות בסגנון קלאסי משמעותה תכנון בהשראת אדריכלות קלאסית הניזונה מניסיון בן מאות שנים של תכנון ועיצוב, המשתמשת בשפה ויזואלית עשירה בפרטים ונשענת על עקרונות תכנון ואסתטיקה שעמדו במבחן הזמן, כמו פרופורציה, הרמוניה וסימטריה. גישתנו מנסה להימנע מאופנות חולפות ולהיזהר ממגמות רגעיות. אנחנו משתדלים להיצמד לעקרונות תכנוניים, לפתרונות הנדסיים ולחומרי בניה וגמר אשר הוכיחו עצמם ויש להם סיכוי טוב לעמוד במבחן הזמן: לא להשתפשף, להתבלות ולהימאס, אלא "להתבגר" בכבוד ובעדנה.
  קרא עוד »
 • משרדנו ממוקם בקיסריה ומציע שירותים נרחבים לפרויקטים של בנייה פרטית - במיוחד באיזור השרון והמרכז. הקרבה ללקוח מהווה יתרון המאפשר פגישות רבות פנים אל פנים במשרדנו במיוחד בעת גיבוש התכנון הראשוני והגדרת הפרוגרמה. הקרבה לאתר הבנייה מאפשרת למשרדנו להציע גם את שירותינו בניהול הפרויקט ופיקוח צמוד כל הבנייה.
  קרא עוד »
 • תכנון בתים פרטיים הינו התמחות שמשרדנו שם לנגד עיניו מאז היווסדו. המיומנות בתחום זה דורשת יכולת הקשבה, הבנה, סבלנות וקבלה של רצונות הלקוח תוך יכולת הכוונה וייעוץ עד לקבלת תכנית בת השגה.
  קרא עוד »
 • תכנון בית פרטי הינו תהליך עמוק וחוויה ייחודית עבור האדריכל והלקוח. הבית צריך להיות חמים ומזמין, לשדר שלווה ורוגע, ולהוות את המקלט לו כולנו זקוקים. הבית צריך להיות מקום שתמיד כיף לחזור אליו, כזה שמתגעגעים אליו גם כשנמצאים במקומות יפהפיים, רחוקים ואקזוטיים. הרעיון הזה עומד לנגד עינינו בתחילת כל תהליך תכנון של בית חדש או שיפוץ בית קיים.
  קרא עוד »
 • אדריכלות כפרית מדגישה את הפשטות המסורתית ומשרה הרגשת חמימות ומשפחתיות. במשרדנו אנו מאמינים באדריכלית בהשראה קלאסית שמתאימה ביותר ללקוחות שרוצים לבנות את ביתם בסגנון זה.
  קרא עוד »
 • עיצוב פנים הינו חלק בלתי נפרד מהתכנון האדריכלי. עבודת תכנון נכונה איננה נפסקת עם תכנון הקירות, החללים והחזיתות. הסגנון והאווירה הנוצרים ע"י תכנון מפורט של הריהוט והתאורה ובחירת החומרים והגוונים – הם מהות התכנון האדריכלי לא פחות מתכנון הצורה החיצונית וחלוקת החללים בבית.
  קרא עוד »
 • פיקוח בנייה צמוד הינו תנאי הכרחי להבטיח שהבית יבנה בהתאם לתכנון ולמפרטים שנקבעו. קבלני הביצוע וגם קבלן מפתח אינם יכולים להחליף את הצורך בפיקוח צמוד. המתכנן יכול לשמש כמפקח כאשר יש לו הבנה טובה בשיטות הבנייה, בחומרים ובתנאים שקבלן הביצוע צריך להתמודד איתם. במשרד תמר אשר-אבנון, אדריכלים, פיתחנו ידע רחב בטכנולוגיות הבנייה, במפרטי בנייה, בחומרים ובמערכות המכניות והחשמליות השכיחות בבנייה פרטית. אנו לומדים ומתעדכנים ללא הרף בחידושים הטכנולוגיים, בחומרים ובשיטות הבניה. בנוסף לכך למדנו להכיר היטב את שוק הבנייה בארץ על מורכבותו והבעייתיות שבו.
  קרא עוד »
 • אדריכלי יוקרה צריכים לתכנן בתים ברמה הגבוהה ביותר של פונקציונאליות, אסתטיקה, מערכות מתקדמות, חומרים ייחודיים וגימור. לא פעם לקוחות שמבקשים לבנות בית יוקרה זוכים לפגוש את "אדריכל היוקרה" מעט מאוד ובסופו של דבר התהליך החשוב כל כך של יצירת החזון נעשה מול אדריכלים זוטרים במשרד גדול. במשרדנו, תמר אשר-אבנון, אדריכלים, אנו מתמחים בתכנון בתי יוקרה תוך הקפדה על תקשורת אינטנסיבית ורצופה של האדריכלים המובילים במשרד עם הלקוח.
  קרא עוד »
 • תכנון וילה מחייב תרגום חלומותיו, צרכיו ורצונותיו של הלקוח לתכנית ברורה ומפורטת, הניתנת ליישום בתקציב ובזמן מוגדרים. מטרתנו להעניק ללקוח חוויה חיובית ומעשירה של תהליך התכנון והבנייה.
  קרא עוד »
 • משרדנו מאמין באדריכלות בהשראה קלאסית. גישתנו מנסה להימנע מאופנות חולפות ולהיזהר ממגמות רגעיות. עיצוב בית קלאסי ניזון מניסיון בן מאות שנים של תכנון ועיצוב, ומשתמש בשפה ויזואלית עשירה בפרטים ונשענת על עקרונות תכנון ואסתטיקה שעמדו במבחן הזמן כמו פרופורציה, הרמוניה וסימטריה.
  קרא עוד »