תמר אשר-אבנון-אדריכלים- אודות המשרד

משרד תמר אשר-אבנון, אדריכלים הינו ייחודי מבחינת הגישה ורוחב היריעה של השירותים ללקוח. המשרד מתמחה בתכנון בתי מגורים ללקוחות פרטיים שרוצים להגשים את חלומותיהם, לעבור את חווית התכנון והבנייה בצורה חיובית ולשמור על תקציבם ועל שפיות דעתם.

המשרד ממוקם בקיסריה, בביתם של תמר ודרור אבנון. תמר, אשר שאפה להיות ארכיטקטית כבר מגיל 12, הקימה את המשרד העצמאי בשנת 2003 והרחיבה בהדרגה את חוג לקוחותיה. דרור, בעלה, הצטרף למשרד כמה שנים מאוחר יותר, לאחר שליווה ותמך בפעילותה של תמר במשך השנים. הצטרפותו אפשרה את הרחבת הפעילות לתחומים נוספים של ניהול תקציב ופיקוח בנייה במטרה להציע שירותים נוספים לפי צורכי הלקוחות. עם הגדלת היקף הפעילות נוספו לצוות אדריכלים ומתכננים נוספים שמיישמים את הגישה והחזון של המשרד.

הצוות

תמר הינה בוגרת הפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים בטכניון בחיפה. לאחר שסיימה את לימודיה הצטרפה למשרד אדריכלות בעיר. תמר עבדה לסירוגין כשכירה וחייתה תקופות ממושכות בארה"ב עם משפחתה. עם חזרתה לארץ בשנת 1998, תכננה ופיקחה על בניית בית המשפחה בקיסריה. בשנת 2003 הקימה משרד עצמאי לתכנון בתי מגורים חדשים ושיפוץ בתים פרטיים. תמר תורמת מהידע המעמיק שלה בטכנולוגיות הבנייה ומהבנתה במרכיבים ובפרטים של אמצעי עיצוב-פנים להרחבת פעילויות המשרד הכולל גם משימות ניהול ופיקוח צמוד של הבנייה. 

דרור הינו בוגר הפקולטה להנדסת אלקטרוניקה ומחשבים בטכניון בחיפה. לאחר קריירה של שנים רבות בעולם ההיי-טק בארץ ובארה"ב החליט על שינוי כיוון. לאחר שליווה את עבודתה של תמר במשך השנים, הצטרף אליה מתוך שאיפה ליצור מפעל משפחתי שבו משתלבים ומשלימים זה את זה החזון האדריכלי והחדשנות של עולם ההיי-טק. דרור מתרכז במשימות הפיקוח ושירותי ניהול התקציב ללקוחות ותורם מניסיונו ההנדסי לשילוב מערכות מתקדמות בתכנון.

אדריכלים ומתכננים נוספים משלימים את צוות המשרד ועובדים תחת הנחייתה של תמר תוך יישום עקרון ההקפדה על פרטים יחד עם התעמקות בכל האספקטים של התכנון. הצוות מיומן בהכנת תכניות עבודה מפורטות שאינן משאירות מקום לשאלות, טעויות או אינטרפרטציות שגויות אצל קבלני הביצוע.